خانه / آموزشی / مربیگری

مربیگری

دوره مربیگری ممتاز برگزار میشود

7

به گزارش سایت خبری سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ کشور : یکدوره کلاس عملی مربیگری ممتاز با مجوز فدراسیون و توسط سبک برگزار خواهد شد. واجدین شرایط هر چه سریعتر جهت ثبت نام با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند. کلاس فوق در پایان شهریور ماه برگزار می شود.

ادامه مطلب »

گزارش تصویری از دوره های آموزشی

photo_2016-08-05_23-10-00

به گزارش سایت سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ کشور: دوره های آموزشی داوری، مربی گری و دان رشته های پنچاک سیلات و سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ در استان تهران در حال برگزاری میباشد که در ذیل تصاویر آن را میتوانید تماشا نمایید.

ادامه مطلب »

اطلاعیه دوره مربیگری عملی

1

یکدوره مربیگری عملی 3 و 2 و  سبک  سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ در تاریخ های 8 و 9 مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد. نمایندگان محترم استانها هر چه سریعتر نسبت به پیش ثبت نام واجدین شرایط استان خود اقدام فرمایند.

ادامه مطلب »

دوره بین‌المللی ارتقا دان و مربیگری و داوری سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ

Untitled-1

دوره بین‌المللی ارتقا دان و مربیگری و داوری سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ با حضور رییس یکی از فدراسیون های بین المللی کیک بوکسینگ در ایران برگزار خواهد شد. همزمان با این کلاسها یک دوره استاژ فنی بین‌المللی نیز برگزار خواهد شد و به شرکت کنندگان در این کلاسها مدرک رسمی بین‌المللی ...

ادامه مطلب »

دوره مربیگری علمی

7

نظر به برگزاری دوره علمی درجه 3 مربیگری توسط فدراسیون ورزش های رزمی در تهران. عزیزانی که شرایط حضور در این دوره را دارند هر چه سریعتر لیست نفرات خود را به دفتر سبک اعلام نمایند.

ادامه مطلب »